Sport

Trener Sousa ogłosił w tym tygodniu listę zawodników drużyny narodowej na Euro 2020! Paru graczy odsuniętych od składu Polski!

Wielu młodych chłopaków, których życiowym celem są profesjonalne występy w futbol myśli o występie na turnieju. Nożna piłka to w tej chwili najbardziej znana sportowa dyscyplina w Europie i żadnych wątpliwości nie ma co do tego. Dzieci od lat młodocianych rywalizują o to, by w kolejnych latach występować na największych boiskach piłkarskich. ścieżka do stania się graczem nie jest prosta i obliguje do bardzo dużo poświęceń i powinniśmy jednak pamiętać o tym. Właśnie z tego powodu młodzi chłopcy, którym się udało wzbudzają bardzo często zawiść oraz tym samym poważanie wśród swoich bliskich. Już w czerwcu się rozpoczną Mistrzostwa Europy w futbolu, w których będą walczyć 24 ekipy. To bez żadnych wątpliwości znaczy, że na wielbicieli piłkarskich czekają niesamowite doznania. Turniej europejskich mistrzostw ciągnąć się będzie przez równy miesiąc, a więc z całą pewnością staniemy się świadkami wielu bramek oraz meczów futbolu. Trener Paulo Sousa opracował kadrę na mecze mistrzostw Starego Kontynentu, i dlatego też w dzisiejszym poście z kolei chcemy skonsolidować się na reprezentacji Polski.

Opracowanie kadry na wielkiej rangi rozgrywki jak na przykład mundial oraz Mistrzostwa Europy od dawna obudzić potrafi w gronie wielbicieli futbolu a także publicystów sportowych bardzo duże emocje w w Polsce. Się przytrafiały w takiej chwili często, które nie każdemu się podobały. Identycznie było w tej sytuacji. Bez wątpienia sporym zaskoczeniem, gdy szkoleniowiec Sousa podał do opinii publicznej piłkarzy listę był brak w drużynie narodowej Grosickiego, który przez wiele lat stanowił siłę ofensywną naszej piłkarskiej drużyny. Zawodnik West Bromwich od paru miesięcy nie gra w futbol często i jest to podstawowym powodem tego, że szkoleniowiec Paulo Sousa nie chciał powołać Turbogrosika do grupy zawodników narodowej drużyny piłkarskiej na mistrzostwa Starego Kontynentu. Teoretycznie powołaliśmy naprawdę narodową kadrę, która powalczyć może o satysfakcjonujący wynik na Mistrzostwach Europy. W takim razie zostaje nam czekać na pierwszy mecz europejskich mistrzostw, gdzie polski zespół zmierzy się ze Słowakami.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan bonus
Betfan bonus

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Nowe kody bonusowe
Nowe kody bonusowe

Zostaw komentarz