Sport

Świetne starcie w ramach włoskiej Serie A obejrzeli włoscy piłkarscy fani! AC Milan nadrobił kilka punktów do piastującego pierwszej lokaty Interu Mediolan po tym jak zwyciężył Romę!

Bez wątpienia w obecnie trwającym sezonie włoska Serie A wygląda zdecydowanie bardziej ciekawie niż w minionych sezonach. Na niesamowicie emocjonujące spotkania może przełożyć się to, że każda drużyna posiada kadrę wypełnioną niesamowitymi graczami. Można dojść też do wniosku, iż zespoły z ligi włoskiej stały się o wiele odważniejsze po tym, gdy pierwszy raz od wielu lat to nie Juventus FC zdobył tytuł mistrzowski Serie A. Zwycięstwo Interu z Mediolanu w Serie A dowiódł, iż każdy klub może się starać walczyć o mistrzostwo. W tej chwili wytypować głównego faworyta do mistrzostwa, gdyż czołówka aktualnego sezonu jest naprawdę wyrównana. Obecnie to Inter przewodzi tabeli włoskiej ekstraklasy, ale do zakończenia sezonu zostało jeszcze bardzo dużo pojedynków. O tytuł mistrza Włoch walczy też inna drużyna z Mediolanu, czyli AC Milan, który musiał zmierzyć się z Romą trenowaną przez trenera Jose Mourinho.

To spotkanie zawodnicy AC Milan rozpoczęli fenomenalnie i należy zwrócić na ten fakt uwagę. Po pierwszych 15 minutach byli na prowadzeniu wynikiem 2 do 0 i wydawać się mogło, że mają tok tego starcia pod całkowitą kontrolą. Trenowani przez selekcjonera Mourinho gracze próbowali nadgonić wynik, jednak popełnione pomyłki na początku pojedynku były naprawdę kosztowne. W końcowych minutach pierwszych 45 minut pojedynku stołeczna drużyna była w stanie ustrzelić kontaktową bramkę, co bez wątpienia wlało otuchę w serca fanów tego zespołu. Abraham Tammy sfinalizował dobre dogranie od Pellegriniego i w 40 minucie trafił do siatki. Gracze AC Milan jednak nie mieli w planach czekać do ostatniego gwizdka arbitra i cały czas przeprowadzali kontrataki na pole karne AS Romy. W ostatecznym rozrachunku Milan triumfował wynikiem trzy do jednego, a trzecie trafienie ustrzelił Leao Rafael w 82. minucie. AC Milan miał okazję na podwyższenie wyniku w końcowych minutach tego meczu, lecz z rzutu karnego nie zdołał trafić Ibrahimović Zlatan, ponieważ jego strzał obronić zdołał Rui Patricio.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan bonus
Betfan bonus

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Nowe kody bonusowe
Nowe kody bonusowe

Zostaw komentarz