Sport

Ogromne emocje w dodatkowym czasie gry meczu z angielską reprezentacją piłkarską! Szymański strzelił gola i nazwany został herosem polskich fanów!

Od dekady znany jest fakt, iż drużyna Polski grająca na Stadionie Narodowym bywa niezwykle ciężka do ogrania. Naprawdę bardzo rzadko tracimy bramki na tym placu gry i dobrze przyznać, iż duża w tym zasługa piłkarskich kibiców z Polski. Gdy Stadion Narodowy wypełniony jest do ostatniego miejsca zawodnicy naszej kadry dostają dodatkowego przypływu energii. Zawodnicy trenera Paulo Sousy w eliminacyjnych zmaganiach do katarskiego mundialu pokazują się do tej chwili całkiem nieźle, jednak ich dyspozycja jest oddalona od ideału. W środę wieczorem naszych zawodników czekał naprawdę skomplikowany sprawdzian, jakim był bez wątpienia pojedynek z angielską reprezentacją piłkarską. Każdy kibic piłkarski z naszego kraju jest świadomy faktu, jak trudnym oponentem w historii batalii polskiej drużyny są piłkarze Anglii. Nie mogliśmy sobie pozwolić na zwątpienie w przypadku jak ten, gdyż niezwykle istotne było zgarnięcie maksymalnej liczby punktów.

Polska drużyna przed tym pojedynkiem była z góry skazana na klęskę. Z pewnością należy zwrócić uwagę na fakt, że gracze Polski w większości przypadków naprawdę bardzo się motywują na pojedynki z o wiele mocniejszymi. W tym meczu było podobnie i należy brać pod uwagę to, przez bardzo długi czas można było nawet myśleć, iż polska drużyna mogłaby rywalizować o wygraną z zespołem Anglii. dla polskiego zespołu było to strasznie ciężkie 90 minut i bez najmniejszych wątpliwości trzeba ich pochwalić za rywalizację do końca meczu. Mogło się wydawać, że może to być zakończenie nadziei o pozytywnym rezultacie, w sytuacji, gdy bramkę w 80 min. ustrzelił Kane Harry. Polska narodowa kadra jednak nie miała w planach się poddać i do ostatnich minut meczu poszukiwała możliwości do strzelenia bramki. W doliczonym czasie gry, który zarządził arbiter bramkę na wagę remisowego wyniku strzelił zawodnik AEK Ateny Szymański Damian. Była to bez żadnych wątpliwości cudowna okoliczność w przypadku tego uzdolnionego gracza. W rozrachunku końcowym nasza drużyna wyłuskała remisowy wynik na Narodowym podczas spotkania z reprezentacją piłkarską Anglii i w ten sposób wciąż posiada ogromne szanse na kwalifikację na światowe mistrzostwa.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan bonus
Betfan bonus

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Nowe kody bonusowe
Nowe kody bonusowe

Zostaw komentarz