Sport

Niezwykły pojedynek w niedzielę we francuskiej ekstraklasie grali gwiazdy Paris Saint-Germain! Podczas weekendu na francuskich obiektach było bardzo emocjonująco i podziwiać mogliśmy wiele goli!

Od wielu lat francuska ekstraklasa była uważana przez piłkarskich ekspertów za rozgrywki z niższej półki. Z reguły nie było tam wypakowanych gwiazdami klubów, które zdołałyby do końca rywalizować w Lidze Europy. W minionej dekadzie jednak do Paryża wszedł świeży właściciel, który rozpoczął nową erę dla stołecznego zespołu oraz francuskich rozgrywek. Ligue 1 od tego momentu zaczęła być dużo bardziej ceniona i piłkarskie gwiazdy chętniej zgadzali się na przenosiny do francuskich klubów. I dokładnie w tym newsie chcemy skoncentrować się na tym, co dzisiaj dzieje się we francuskiej ekstraklasie. W obecnej chwili najpotężniejszym klubem we francuskiej lidze jest Paris Saint-Germain, które kolejny raz w pewny sposób idzie ku tytułowi mistrza kraju i ciężko temu zaprzeczyć. Na chwilę obecną może wydawać się, iż brakuje w Ligue 1 zespołu, który zdołałby zakończyć dominację Paryżan.

Trenowana przez selekcjonera Mauricio Pochettino drużyna na wieczór w niedzielę zwyciężyła Stade de Reims rezultatem 4:0. W ten sposób gracze PSG mieli w stanie dopisać do własnego dorobku kolejne bardzo kluczowe w kontekście konkurowania o tytuł mistrza kraju trzy oczka. Warto zaznaczyć, że swoje pierwsze trafienie dla PSG podczas tego starcia strzelił Ramos, który podczas letniego okienka transferowego został pozyskany z FC Realu Madryt. Nie da się ukryć, iż najbardziej intrygujące starcie miało miejsce między Bordeaux oraz Strasbourgiem. Drużyna gości w obecnym sezonie rywalizuje o występ w Champions League, jednakże w tym spotkaniu byli zmuszeni pogodzić się z klęską. Piłkarze Girondins Bordeaux triumfowali wynikiem cztery do trzech, co z całą pewnością mogło się podobać fanom, którzy zasiadali na obiekcie w dniu meczu. Cały pojedynek na ławce rezerwowych przesiedział natomiast Radosław Majecki, którego Monaco było słabiej przygotowane od Montpellier HSC i przegrało rezultatem 2 do 3. Warto zaznaczyć, że to była naprawdę elektryzująca kolejka francuskiej ligi.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan bonus
Betfan bonus

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Nowe kody bonusowe
Nowe kody bonusowe

Zostaw komentarz