Sport

Naprawdę ciężki mecz piłkarskiej polskiej reprezentacji w eliminacyjnych zmaganiach do katarskiego mundialu! Nasi zawodnicy zbliżyli się do występu w barażowych zmaganiach po tym jak ograli Albanię!

Dostanie się na światowe mistrzostwa jest na pewno naprawdę kluczowe dla piłkarskich sympatyków z całego świata. Ze względu na sytuację pandemiczną z zeszłego roku aktualnie rozgrywane kwalifikacje zostały w takim przypadku wyjątkowo rozegrane później. Rywalizację w eliminacjach do mistrzostw świata w Katarze polska drużyna narodowa zainaugurowała ze świeżo zatrudnionym trenerem Sousą Paulo, którego misją było przygotować narodową kadrę do batalii o awans na przyszłoroczne światowe mistrzostwa w Katarze. Start rywalizacji w eliminacjach dla drużyny narodowej Polski nie był specjalnie udany, jednakże najistotniejsze jest to, że byliśmy w stanie ugrać parę kluczowych punktów. Przeciwnikiem kadry narodowej Polski wieczorem we wtorek była albańska kadra narodowa, która przed rozpoczęciem tego meczu była miejsce wyżej w tabeli polskiej grupy. Oznaczało, że piłkarze polscy powinni trzy oczka, jeśli chcieli dalej rozmyślać o awansie na światowy czempionat.

początek tego starcia był niezwykle wyrównane i niezwykle trudno było wyznaczyć głównego faworyta do zgarnięcia trzech punktów i dobrze mieć na uwadze to. Wynikiem zero do zera zakończyła się premierowa odsłona pojedynku, co bez żadnych wątpliwości było o wiele bardziej korzystną sytuacją dla gospodarzy. Gra naszych reprezentantów w kolejnej połowie wyglądała o wiele lepiej i byliśmy znaczne bliżej strzelenia gola. Jednakże to polska reprezentacja piłkarska była w stanie ustrzelić bramkę i wysunąć się na prowadzenie podczas tego starcia. Bardzo dobre zagranie Klicha Mateusza wykończył Karol Świderski, który na murawie zjawił się w drugiej połowie meczu. Znów selekcjoner Sousa Paulo pokazał, iż potrafi wprowadzać graczy z ławki rezerwowych w trakcie trwania pojedynku. Na kilka minut spotkanie zostało wstrzymane ze względu na straszne zachowania albańskich fanów. Jednak to polscy reprezentanci mogli cieszyć się z powodu pełnej puli punktowej, gdyż po restarcie starcia nic się nie zmieniło. w kontekście rywalizacji o awans do mistrzostw świata w Katarze rezultat 1 do 0 na terenie Albańczyków to wyśmienita wieść. Piłkarska reprezentacja Polski jest na tą chwilę na lokacie drugiej i sprawa dostania się do zmagań barażowych jest zależna jedynie od naszych graczy.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan bonus
Betfan bonus

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Nowe kody bonusowe
Nowe kody bonusowe

Zostaw komentarz