Sport

Mistrz Niemiec bez żadnych problemów zwycięża piłkarzy Augsburga. Imponujący pokaz umiejętności kapitana reprezentacji Polski!

Kibice piłkarscy w Polsce od bardzo dawna zdają sobie sprawę z tego, jak fantastycznym sportowcem jest kapitan reprezentacji Polski. Główny piłkarz Triumfatora Ligi Mistrzów, a więc mistrza Niemiec w każdym meczu pokazuje, że jest w tym momencie najwybitniejszym graczem na Starym Kontynencie. Nikogo nie zaskakuje więc to, iż po raz kolejny doprowadził swoją drużynę do triumfu w rozgrywkach Bundesligi. Ekipa Augsburga była przeciwnikiem Bawarczyków w środę. W jedenastce tej drużyny występuje Gikiewicz Rafał, który gra na pozycji broniącego.| Na pozycji broniącego w barwach tego zespołu gra Gikiewicz. Jedynie jedno trafienie mogli obejrzeć sympatycy w tym spotkaniu. Zdobywcą bramki, która przypieczętowała wygraną Bayernowi Monachium był oczywiście kapitan naszej kadry, który pewnie egzekwował rzut karny w 13. minucie tego starcia. Trzeba zwrócić uwagę na to, że zwycięstwo mistrza Niemiec być mogło okazalsze, jednak bardzo dobry pojedynek zagrał Rafał Gikiewicz, który zaliczył kilka skutecznych interwencji. Wygrana w tym meczu dała okazję drużynie Bayernu Monachium utrwalić się na pozycji lidera w klasyfikacji Bundesligi. Po 66. minutach zdjęty został kapitan reprezentacji Polski, gdyż nabawił się kontuzji.

W kilku ostatnich kolejkach Bayern całkowicie nie był podobny do ekipy, która w zeszłym sezonie wygrywała każde możliwe zmagania w Europie. Już od pierwszych minut tego meczu mieliśmy szansę dostrzec, że mistrz Bundesligi chce zaprezentować się z jak najlepszej perspektywy. Piłkarze Flicka rozpoczęli to starcie bardzo odważnie i od razu udało im się zdobyć bramkę. Należy zaznaczyć jednak, że nie był to z pewnością wybitny występ ze strony graczy triumfatora Ligi Mistrzów. Mimo to, iż rywal Bawarczyków nie tworzył zbyt dużo niebezpiecznych akcji to Bayern nie umiał zdobyć więcej bramek. Tutaj warto chwalić Gikiewicza Rafała, który w tym meczu zaprezentował się świetnie. Skuteczność była sporym problemem mistrza Niemiec. Zawodnicy Bayernu Monachium oddali na bramkę bronioną przez polskiego bramkarza ogromną ilość strzałów, ale zdołali zdobyć jedynie jedną bramkę. Triumf umożliwił mistrzowi Niemiec usadowić się na najwyżej pozycji w ligowej tabeli. Rozgrywka o mistrzostwo krajowo wydaje się zapowiadać naprawdę interesująco. Bez dwóch zdań ostateczne rozstrzygnięcie rozgrywek nie nastąpi z taką łatwością, jak w zeszłych kampaniach, gdy Bayern dominował drużyny przeciwne.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan bonus
Betfan bonus

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Nowe kody bonusowe
Nowe kody bonusowe

Zostaw komentarz