Sport

Gracze trenowani przez Tuchela zdołali ograć londyński Tottenham rezultatem 1 do 0 po niesamowicie ekscytującym pojedynku! Londyńska Chelsea wywalczyła kwalifikację do meczu finałowego rozgrywek Pucharu Ligi Angielskiej!

Sympatycy piłkarscy z Wysp w środę zwrócili swój wzrok w kierunku meczu, który rozgrywany był między Tottenhamem Londyn, a Chelsea z Londynu. Stawka tego starcia była bardzo wysoka, gdyż triumfator półfinałowej batalii miał zyskać awans do finału Pucharu Angielskiej Ligi! Podczas pierwszego meczu tych dwóch drużyn Chelsea z Londynu, która wywalczyła wygraną rezultatem 2:0 na swoim terenie była znacząco aktywniejsza. Każdy zdawał sobie jednak sprawę z tego, że w rewanżowym spotkaniu nie będzie brakować bardzo emocjonujących akcji. Nic bardziej mylnego sympatycy piłkarscy od początku do końca mieli możliwość podziwiać genialne widowisko. Zawodnicy prowadzeni przez Antonio Conte bez cienia wątpliwości liczyli na dobry wynik, ale drużyna Chelsea FC ekspresowo ruszyła do akcji. Piłkarze Tuchela Thomasa osiągnęli prowadzenie już po 18 minutach, gdy po fenomenalnym dośrodkowaniu Mounta Masona piłkę do bramki skierował Reudiger Antonio.

Bez żadnych wątpliwości to był świetny start meczu dla Chelsea Londyn, która znacznie zdołała zbliżyć się tym sposobem do finałowego pojedynku Pucharu Ligi Angielskiej. Od teraz zawodnicy Tottenhamu Londyn musieli odrobić już 3 bramki, by choćby doprowadzić do dogrywki. Z całą pewnością było to bardzo ciężkie zadanie. Sympatycy którzy się zjawili na trybunach w stolicy Anglii mieli także wiele pobudek do niezadowolenia z powodu systemu VAR. Sędzia który prowadził to starcie aż dwukrotnie wskazywał na jedenastkę dla ekipy gospodarzy, jednakże dwa razy też był zmuszony te zarządzenie cofać po obejrzeniu akcji poprzez wykorzystanie VARu. Gracze Tottenhamu mimo wszystko nadal walczyli o pomyślny wynik i byli w stanie nawet zdobyć bramkę. Lecz tutaj po raz kolejny musiał interweniować VAR i arbiter zasygnalizował, iż kapitan angielskiej kadry w chwili dogrania znajdował się na spalonym. W końcowym rozrachunku Chelsea FC wygrała to starcie rezultatem 1 do 0 i rywalizować będzie w wielkim finale Pucharu Ligi Angielskiej, gdzie jej przeciwnikiem będzie londyński Arsenal lub Liverpool.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan bonus
Betfan bonus

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Nowe kody bonusowe
Nowe kody bonusowe

Zostaw komentarz