Sport

Górnik Zabrze ogrywa zawodników drużyny Legii rezultatem jeden do zera! Kolejny pokaz dramatycznej gry mistrza kraju w rozgrywkach Ekstraklasy!

Bez żadnych wątpliwości w obecnie trwających rozgrywkach polskiej Ekstraklasy Legia Warszawa gra poniżej oczekiwań. gracze Legii Warszawa to aktualni mistrzowie ligi i należy mieć to na uwadze, a w tym momencie zajmują pozycję w strefie spadkowej. Starcie z Górnikiem miało ostatecznie przełamać fatalną passę mistrzów Polski, jednak i tym razem brakło szczęścia do tego, żeby ugrać komplet punktów. Od początku spotkania piłkarze Górnika Zabrze wyglądali na fenomenalnie przygotowanych i w pierwszej odsłonie drużyna gości nie potrafiła przeciwstawić się im. Zawodnicy Górnika Zabrze po pierwszej odsłonie meczu wygrywali wynikiem 2 do 0 i wiele na to wskazywało, że nadchodzi następna porażka mistrza PKO Ekstraklasy. Jednakże w pierwszych minutach następnej połowy spotkania zawodnicy Legii zaczęli atakować i byli w stanie doprowadzić do remisowego rezultatu. Od tego momentu zebrani na trybunach futbolowi wielbiciele mogli mieć nadzieje na duże emocje w ostatnich minutach meczu.

I niewątpliwie niesamowicie fascynujące były ostatnie chwile tego spotkania. Przede wszystkim w następstwie dyspozycji piłkarzy Górnika Zabrze, którzy w rozrachunku końcowym zwyciężyli ten mecz. Bramkę dającą wygraną strzelił w końcówce Kubica, który wykorzystał świetne podanie w wykonaniu Janzy Erika. Swoje pierwsze trafienie po przenosinach do polskiej PKO Ekstraklasy ustrzelił zdobywca pucharu świata sprzed 7 lat, a więc Podolski Lukas i warto o tym pamiętać. to był niesamowity moment dla tego gracza i do tego nie ma żadnych wątpliwości. Warszawska Legia z kolei poniosła klęskę 7 mecz z rzędu i na ten moment znajduje się na siedemnastej lokacie w ligowej klasyfikacji. Należy mieć na uwadze, iż jest to bardzo fatalny wynik, jak na aktualnego mistrza rozgrywek polskich. Jeżeli zawodnicy Legii Warszawa chcieliby nadal rozgrywać mecze w Ekstraklasie to powinni wrócić do dobrej dyspozycji. Mistrz Polski w innym przypadku sensacyjnie zostanie zdegradowany do I ligi.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan bonus
Betfan bonus

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Nowe kody bonusowe
Nowe kody bonusowe

Zostaw komentarz