Sport

Gigantyczne doznania i wygrana Lewisa Hamiltona podczas rundy o Grand Prix Arabii Saudyjskiej! Zwycięzce tytułu mistrzowskiego F1 poznamy dopiero po ostatniej rundzie w Abu Dhabi!

Został już tylko 1 wyścig do ostatecznego rozstrzygnięcia trwającego w tej chwili sezonu F1, a kibice motorowych dyscyplin nadal nie poznali odpowiedzi na najbardziej istotne pytanie. W w zmaganiach w F1 od wielu sezonów nie zdarzyło się tak, aby zwycięzce światowych mistrzostw zobaczyć dopiero po zakończeniu rozstrzygającego wyścigu całego sezonu. Bez najmniejszych wątpliwości z tej perspektywy patrząc trwający aktualnie sezon jest niezwykły. Rozsądnie podkreślić, że w aktualnym sezonie jedynie dwóch kierowców się liczyło podczas rywalizacji o tytuł mistrzowski. Mówimy tutaj oczywiście o Lewisie Hamiltonie ze stajni Mercedesa AMG a także Verstappenie z zespołu RB Racing. W obecnie trwającym sezonie nadal rządzący mistrz świata spotkał rywala, który potrafi walczyć z nim. Podczas podczas wyścigu w Arabii Saudyjskiej aktualny mistrz świata miał możliwość, żeby wyrównać się punktami z Maxem Verstappenenm i rzeczywiście ta sztuka mu wyszła. Dzięki rozstrzygnięciom z ostatniego wyścigu o zdobyciu tytułu mistrzowskiego F1 decydować będzie ostatni pojedynek dobiegającego ku końcowi sezonu.

Z pewnością jazda wspomnianych wyżej zawodników w aktualnym sezonie była bardzo dobrze. Dwaj zawodnicy od rundy numer jeden definitywnie odskoczyli reszcie zawodników i dali do zrozumienia, kto naprawdę liczy się w batalii o tytuł mistrza świata F1. Kierowcy z innych stajni mieli możliwość wyłącznie dyskutować który z tej dwójki finalnie wygra tytuł mistrzowski oraz śledzić ich potyczki o najwyższe miejsca. Trzeba w tym miejscu wziąć pod uwagę to, że podczas trwającego aktualnie sezonu dużo było niesamowitych doznań i często miały miejsce wypadki między tymi dwoma bardzo dobrymi kierowcami. Obaj zawodnicy mimo sporych emocji mówią o sobie z gigantycznym respektem i wspominają o tym, iż w decydującym wyścigu sezonu będzie triumfować ten lepszy zawodnik. Dla wszystkich sympatyków motorowych sportów fakt, iż rywalizacja o mistrzowski tytuł rozwikła się dopiero podczas wyścigu w Abu Dhabi jest z pewnością fenomenalny. Bez cienia wątpliwości rozstrzygający wyścig w tym sezonie F1 może nam zapewnić bardzo dużo emocji. Nam zostaje więc jedynie oczekiwać na ostatnie zakończenie pomiędzy tymi dwoma perfekcyjnymi kierowcami.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan bonus
Betfan bonus

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Nowe kody bonusowe
Nowe kody bonusowe

Zostaw komentarz