Sport

Fantastyczne starcia a także mnóstwo emocji podczas trwania gali mieszanych sztuk walki FAME 14 w krakowskiej Tauron Arenie!

Nie da się ukryć, iż w ostatnich dziesięciu latach mieszane sztuki walki stały się niesamowicie popularne u nas w kraju. Pierwszymi prekursorami walk MMA w Polsce byli Lewandowski a także Kawulski Maciej, którzy utworzyli federację KSW. Bez cienia wątpliwości do tej dyscypliny sporo sympatyków zachęciła walka Pudzianowskiego Mariusza z Najmanem w roku 2009. Na pewno zaskakująca była przemiana konkurencji przez Pudziana na sztuki walki. Każdy chciał oglądać w ferworze walki najsilniejszego człowieka świata a sporo sportowych dziennikarzy było zaciekawionych tą sytuacją. Popularność MMA w Polsce wraz z upływem lat rosła i w skutek tego utworzona została federacja FAME MMA.

Osoby, które znane są na społecznościowych portalach rywalizują ze sobą w ramach organizacji FAME MMA. Już od pierwszej edycji mieliśmy szansę zobaczyć, że jest bardzo duże zainteresowanie tego typu produktem. Jeżeli zerkniemy na wyniki Pay Per View, każda następna edycja przełamywała wyniki oglądalności. W Tauron Arenie w Krakowie w ubiegłą sobotę miała miejsce 14 edycja FAME MMA. Bardzo dużo intrygujących starć rozpisali dla swoich fanów założyciele FAME. Pojedynek pomiędzy Tomaszem Działowym, a Mateuszem "Trombą" Trąbką był main eventem gali FAME 14. Trzeba mieć świadomość, iż poziom sportowy wszystkich starć był naprawdę wysoki. Wpływ na poziom widowiska zazwyczaj wzrost umiejętności u poszczególnych influencerów, który zaobserwować można z każdą edycją FAME MMA. Wielbiciele sportów kontaktowych czekali na ostatnią walkę, kiedy skuteczniejszy okazał się Mateusz "Tromba" Trąbka. Po wakacjach prawdopodobnie odbędzie się kolejna odsłona FAME. Organizacja FAME MMA miała już okazję zapowiedzieć wiele znanych celebrytów, które mają stoczyć starcia w octagonie na pozostałą część roku. Z pewnością należy oczekiwać na nadchodzące gale FAME MMA, ponieważ to jest świetne show.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan bonus
Betfan bonus

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Nowe kody bonusowe
Nowe kody bonusowe

Zostaw komentarz