Sport

Brazylijska narodowa reprezentacja właśnie zapewniła sobie promocję do czempionatu światowego w Katarze! Gracze z Brazylii ograli kolumbijski zespół narodowy wynikiem jeden do zera i są już pewni wylotu na mundial w Katarze!

Brazylijska narodowa kadra jest jedną z najbardziej utalentowanych piłkarskich reprezentacji i sympatycy piłki nożnej z całego świata doskonale zdają sobie sprawę z tego. Raz po raz mamy szansę usłyszeć o perspektywicznym chłopaku, który ma szansę na zrobienie gigantycznej futbolowej kariery i wywodzi się on właśnie z Brazylii. Kraj ten puścił w Europę gigantyczną liczbę zawodników, którzy cieszyli serca kibiców piłki nożnej ze Starego Kontynentu. Brazylijska narodowa kadra obecnie ma bardzo mocny skład, który na pewno może powalczyć o pierwsze miejsce na mundialu w Katarze, które będą mieć miejsce w 2022 roku. Trzeba podkreślić, że gracze kadry Brazylii fantastycznie przeszli przez zmagania kwalifikacyjne do mistrzostw świata w Katarze. W czwartkowy wieczór mieli okazję, aby zagwarantować sobie awans na mundial w Katarze, jednak do tego potrzebowali wygranej z kolumbijską reprezentacją. Na wieczór w czwartek, jednak do tego potrzebowali wygranej z kolumbijskim narodowym zespołem. Gracze z Brazylii w fenomenalnym stylu sobie poradzili z tym rywalem i dzięki temu mieli okazję świętować wywalczenie awansu.

Brazylijska drużyna narodowa w obecnie rozgrywanych eliminacyjnych zmaganiach do światowego czempionatu w Katarze jedynie raz straciła pełną pulę punktów. Zdarzyło się to właśnie w pojedynku z narodową reprezentacją Kolumbii, które zakończone zostało wynikiem zero do zera. Kiedy przyszła pora na spotkanie rewanżowe znowu brazylijscy gracze byli faworytem. Na obiekcie w Sao Paulo ten mecz rozegrany został i zawodnicy Brazylii byli bardzo zmobilizowani, by ograć swoich oponentów. Finalnie gospodarze zdołali strzelić rozstrzygające trafienie, chociaż przez naprawdę długi czas utrzymywał się rezultat remisowy. Bramkę, która przypieczętowała trzy punkty w trakcie tego pojedynku strzelił Lucas Paqueta, który dostał bardzo dobre zagranie od kapitana brazylijskiej kadry narodowej Neymara. Właśnie w taki sposób reprezentacja narodowa Brazylii stała się pierwszą kadrą z Ameryki Południowej, która zagwarantowała sobie wylot na światowy czempionat w Katarze. Eliminacyjne rozgrywki zmierzają ku końcowi i już za chwilę poznamy komplet drużyn, które rywalizować będą o mistrzostwo świata i dobrze to zrozumieć.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan bonus
Betfan bonus

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Nowe kody bonusowe
Nowe kody bonusowe

Zostaw komentarz