Wiadomości

Wywiad z księciem Harrym oraz Meghan Markle

W ostatnich dniach, a dokładniej 7.03 o godzinie 20:00 zaistniał wywiad Oprah z księciem Harrym a także jego żoną Meghan Markle. O spotkaniu tym szybko zrobiło się niezwykle głośno i w dalszym ciągu jest to jeden z głównych tematów wśród wszelkich tabloidów. To był 1 połączony wywiad Meghan i księcia Harry'ego po odejściu pary z rodziny królewskiej a także przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Podczas telewizyjnej rozmowy z Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji oraz przedstawiła swoją wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. W czasie rozmowy ujawniły się zarzuty obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Co ciekawe, według zamieszczonego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym nieporozumieniu w królewskiej rodzinie są bardziej po stronie królowej Elżbiety a także pozostałych członków rodziny niżeli Harry'ego i Meghan. Jednak nie da się zaprzeczyć, że poparcie jest nadzwyczaj zróżnicowane, w zależności od . Brytyjskie media podkreślają, iż jeśli Meghan i Harry pragnęliby kiedyś powrócić na łono rodziny, to właśnie tym wywiadem stracili definitywnie swoją szansę. Prócz wspomnianych wcześniej kwestii królewska para poruszyła też sprawę samobójczych myśli Meghan i tego, iż książe nie zauważał wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam twierdzi.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się zbieraniem różnorodnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, poprosili czwórkę profesjonalistów analizujących w mediach kwestie królewskiej rodziny na analizę wywiadu dwa dni przed jego emitowaniem. Doświadczeni profesjonaliści, w tym dawny sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, przeanalizowali całą rozmowę, zarzucając w ten sposób Oprah Winfrey brak profesjonalizmu natomiast Meghan wykorzystywanie ostrego i bezkompromisowego języka. Wywiad Winfrey z księciem Harrym oraz Meghan Markle został zaprezentowany w wieczornym TVN24. Wówczas wywiad ten oglądało średnio mniej więcej milion odbiorców. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy wiceliderem rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Jednakowoż mówi się, iż wywiad ten tylko udowodnił legendę dotyczącą Oprah Winfrey jako redaktorki, która jest w stanie wyciągnąć ze swojego rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Mając na względzie niesłychane szczegóły książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah przyczyniała się do tego już wielokrotnie. Bezspornie można przyznać, że fakt ten będzie w ciągu tych tygodni z pewnością nieprzerwanie omawiany.

Zostaw komentarz