Wygrana Chelsea z Brighton.

Gracze Chelsea w świetnym stylu zaczęli kolejny sezon zmagań w Premier League. Dla wielu zawodników był to debiut w trykocie klubu ze Stamford Bridge. Sporo fanów tego zespołu oczekiwało, by widzieć najświeższych piłkarzy ekipy w grze. Trzeba przyznać, że przedstawili się z bardzo dobrej perspektywy. Bez wątpienia jest to świetna informacja dla trenera Chelsea Londyn. Teraz menadżer Chelsea ma do dyspozycji mnóstwo wartościowych piłkarzy.

W ostatnich sezonach w angielskiej Premier League drużyna Chelsea nie grała najlepiej. Sympatycy drużyny oczekują lepszych wyników. Mnóstwo sympatyków futbolu oczekiwało na pierwszy mecz zawodników kupionych z niemieckiej Bundesligi. Chelsea FC ma w roku ustalone plany,jeśli chodzi o wyniki. Sympatycy klubu ze Stamford Bridge mają nadzieję, że ich drużyna świetnie zaczną w rozpoczęty w weekend sezon angielskiej ligi piłkarskiej.

Dobra forma Chelsea Londyn w pojedynku z Brighton and Hove Albion

Premierowa część pojedynku zapewniła kibicom obu drużyn dużo fajnych doznań. Gracze kreowali sporą ilość sytuacji podbramkowych. W premierowej połowie tego meczu sympatycy obu klubów obejrzeli tylko jednego gola. Futbolówkę do siatki wpakował Jorginho. Arbiter podyktował karnego po przewinieniu Ryana na Wernerze Timo. Do końca pierwszej połowy rezultat nie uległ zmianie. W kolejnej odsłonie rywal Chelsea musiał nadrabiać różnicę bramkową.

Sympatycy wierzyli na sporo więcej trafień i uderzeń swoich ulubieńców. W kolejnej połowie spotkania padło już dużo więcej trafień. W tej sytuacji bardziej produktywna była ekipa Lamparda. Rozpoczęcie kolejnej połowy był niesamowicie fascynujący. Brighton było w stanie doprowadzić do wyrównania. Dobry wynik Drużyny Lamparda był więc zagrożony. Zawodnicy The Blues zdawali sobie sprawę, iż kibiców Chelsea interesuje tylko zwycięstwo.

Po trafieniu dla drużyny gospodarzy gracze Lamparda wystartowali do kreowania sytuacji pod polem karnym rywali. Parę chwil później ekipa Franka Lampard ponownie osiągnęła przewagę w tym starciu. Udało im się zdobyć dwie bramki. Ostateczny rezultat tego meczu to 3:1 dla Londyńczyków. To bez wątpienia bardzo dobry początek sezonu dla Chelsea Londyn.